Електрочайник Gotie GCS-200R 2200 Вт 1.7 л червоний
Фото 8 |
Gotie GCS-200R 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gotie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gotie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gotie GCS-200R 2200 Вт 1.7 л червоний
Електрочайник Gotie GCS-200R | 1 463 грн. |
Електрочайник Gotie GCS-200R 1.7 л | 1 926 грн. |
Чайник Gotie GCS-200R | 1 579 грн. |
Електрочайник Gotie GCS-200R | 1 926 грн. |
Електрочайник Gotie GCS-200R | 1 451 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →