Ручний розпилювач GRAD Tools 5012155
Фото 6 |
GRAD Tools 5012155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 5012155
Пістолет-розпилювач для поливу 10 режимів з подовжувачем 700мм (металевий) | 337 грн. |
Пістолет-розпилювач Grad 10 режимів з подовжувачем 700 мм (металевий) (501 | 337 грн. |
Пістолет Grad 10 режимів з подовжувачем 700 мм металевий (5012155) | 337 грн. |
Пістолет-розпилювач Grad 10 режимів з подовжувачем 700 мм (металевий) (501 | 337 грн. |
Пістолет-розпилювач Grad з подовжувачем 700мм (5012155) | 337 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →