Ручний розпилювач Intertool GE-0008
Intertool GE-0008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0008
Усі ціни 14 →Intertool Intertool GE-0008 122449 | 329 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool 7-ми функціональний Luxury (GE-0008) | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу 7-ми функціональний (центральний, туман, ду | 429 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу 7-ми функціональний (центральний, туман, ду | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool 7 функціональний (GE-0008) | 329 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →