Дриль-шурупокрут Grand DA-12Li/DFR
Відео 2Фото 8 |
Grand DA-12Li/DFR |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand DA-12Li/DFR
Усі ціни 7 →Шуруповерт Grand Да-12 li / DFR | 1 439 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-12Li/DFR 112933 | 1 298 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ТАК-12Li/DFR (2 акумулятори по 2 А/год, зар | 1 598 грн. |
Шуруповерт акумуляторний GRAND ТАК-12 Li-/DFR | 1 422 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Grand ДА-12Li/DFR | 1 505 грн. |
Шуруповерт акумуляторний ТАК-12Li/DFR "GRAND" GRDA12LD | 1 605 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ТАК-12Li-DFR (112933) | 1 330 грн. |
Потрібен був шурупокрут для будинку, зупинився на даній моделі так як понравилася ціна та комплект з 2 аккумуляторами та зйомним патроном. За годину експлуатації багато чого ним робив, як просте закручування саморізів, так і свердління відчинок у дереві та металі, з поставленими завданнями він справився. Форма рукоятки трохи була не звичайною, але через деяку годину звик. З часом десь підтерся вінець на 2 швидкості в режимі сверління він уже проскакує, а на закручуванні не дотягає до кінця, на першій швидкості все працює чудово Зйомний патрон, 2 аккумулятори, невелика вага та неплоха автономність Трохи не зручна форма рукояті Сергій : користуюся Grand DA-12Li/DFR більше року |
Доброго дня. Купивши даний шурупокрут на OLX. Ціна була смішною 1125 гривень. Трохи працював цим шурупокрутом із гіпсокартоном. Також зібравши ним одну душову кабіну, потрібно було свердлити відверстия в керамограніті десь 20 відвірів. Також у інших дрібних роботах використовував. Ремонтував меблі. Понравилась - ціна на цей шурупокрут Недолік виявився в тому, думавши, що шурупокрут згорів, бо пішов із нього дим. А причина була у тому, що редуктор заклеївся. Представляєте шестерні злиплися одна до одної. Промивши у 646 розчинника і змастивши шестерні салі долом. Все, на цьому ремонт закінчився. Не думавши, що в редуктор запхають якийсь клей. Таке подібне було в пластикових дверях у самому дверному механізмі, також приклеїлася направляюча планка і не можливо було відчинити двері, коли вдаривши мороз. Це все з особистого досвіду. Чи не вигадано. Петро Олійник: користуюся Grand DA-12Li/DFR кілька місяців |
Дуже не зручно не рекомендую. Дфр патрон Незручний користуюся Grand DA-12Li/DFR кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →