Кухонний топірець Grand Way FBCB 01
Відео 2Фото 3 |
Grand Way FBCB 01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way FBCB 01
Топор туристический Grand Way FBCB 01 FBCB01 | 800 грн. |
Туристична сокира Grand Way з піхвами 504 г 310 мм (FBCB 01) | 800 грн. |
Туристичний сокиру Grand Way з чохлом 504 р 310 мм (FBCB 01) | 800 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Grand Way FBCB 01:
- Вага — 0.5 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →