Кухонний топірець Krauff Luxus 29-305-004
Фото 4 |
Krauff Luxus 29-305-004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Luxus 29-305-004
Усі ціни 8 →Сокирка кухонна Krauff, 17,7см (29-305-004) | 908 грн. |
Krauff 29-305-004 17.7 см 29-305-00417.7см | 681 грн. |
Krauff 29-305-004 | 969 грн. |
Сокирка кухонна Krauff Luxus 17.7 см (29-305-004) | 681 грн. |
Сокира кухонна Krauff Luxus 29-305-004 17.7 см | 1 063 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →