Зарядний пристрій Grand-X CH-50
Фото 5 |
Grand-X CH-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand-X CH-50
Усі ціни 52 →Grand-X Grand-X 2USB 5V 2,4A (CH-50) | 174 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Grand-X CH-50 + Lightning White (CH-50WL) | 205 грн. |
Зарядное устройство Grand-X CH-50 2USB 5V 2,4A (CH-50) | 334 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Grand-X (2xUSB 2.4А) White (CH-50WL) + cкабель | 177 грн. |
Grand-X 2USB 5V 2,4A + Type-C cable (CH-50T) ch-50t | 188 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →