Вантажна шина Petlas SH 110 Progreen 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 Progreen 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 Progreen 385/65 R22.5 164K
Petlas SH110 Progreen (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 13 870 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen 385/65R22.5 164K | 14 030 грн. |
Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen 385/65R22.5 164K | 13 964 грн. |
Petlas SH-110 Progreen (385/65R22.5 164K) | 14 870 грн. |