Комплект відеоспостереження GreenVision GV-IP-K-W67/02 (20148)
Фото 5 |
GreenVision GV-IP-K-W67/02
Тип комплекту:цифровий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 2 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:2560x1440 пікс
Виявлення руху та повідомлення у додаток.
Всі характеристики
Характеристики GV-IP-K-W67/02
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-IP-K-W67/02
Усі ціни 8 →Комплект видеонаблюдения GreenVision GV-IP-K-W67/02 4MP (Lite) | 7 437 грн. |
Комплект видеонаблюдения на 2 камеры GV-IP-K-W67/02 4MP (Lite) | 5 186 грн. |
Комплект відеоспостереження Greenvision GV-IP-K-W67/02 (Lite) GV-IP-K-W67/ | 7 437 грн. |
GreenVision GV-IP-K-W67/02 4MP (Lite) LP20148 | 5 799 грн. |
Комплект видеонаблюдения на 2 камеры GV-IP-K-W67/02 4MP (Lite) | 6 790 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →