Комплект відеоспостереження Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set (MWC13)
Відео 7Фото 3 |
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set
Тип комплекту:цифровий
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 2.1 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Камера оснащується акумулятором на 5700 маг. У приймачі можна встановити карту пам'яті на 32 ГБ. Є можливість використання USB накопичувачів.
Всі характеристики
Характеристики Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set
Усі ціни 23 →IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 10 | 3 078 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p | 3 066 грн. |
IP камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set | 3 699 грн. |
IP-камера для відеоспостереження Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camer | 2 919 грн. |
IP камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set | 3 153 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →