Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD Kit
CoVi Security AHD-11WD Kit
Тип комплекту:аналоговий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 3.6 мм, купольні 1 шт
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-11WD Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-11WD Kit
Комплект AHD відеоспостереження на 1-у вуличну та 1-у купольну камеру CoVi | 5 300 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security AHD-11WD KIT | 4 465 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-11WD KIT (9331) | 5 300 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-11WD KIT | 4 465 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-11WD Kit
Ціни на CoVi Security AHD-11WD Kit |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-11WD Kit | від 4 465 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-22WD Kit | від 6 604 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-33WD Kit | від 9 198 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-44WD Kit | від 11 468 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →