Цифровий NVR відеореєстратор GreenVision GV-N-I016/08 (LP19742)
GreenVision GV-N-I016/08 на 8 каналівна 16 каналів |
|
Захист периметру. Виявлення перетину ліній. Розпізнавання людини у кадрі. Визначення номерних знаків. Визначення незвичайних звуків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-N-I016/08
Усі ціни 11 →Реєстратор для відеоспостереження Greenvision GV-N-I016/08 12MP | 4 859 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения Greenvision GV-N-I016/08 12MP | 4 859 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Greenvision GV-N-I016/08 12MP | 4 859 грн. |
IP видеорегистратор 8-канальный 12MP NVR GreenVision GV-N-I016/08 (A) | 4 627 грн. |
GreenVision GV-N-I016/08 (A) — IP відеореєстратор 8-канальний 12 МП NVR GV | 3 646 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації GreenVision GV-N-I016/08
Ціни на GreenVision GV-N-I016/08 |
---|---|---|---|---|
GreenVision GV-N-I016/08 | від 3 646 грн. | 11 пропозицій | ||
GreenVision GV-N-I017/16 | від 4 135 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →