Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-Q1(D)
Hikvision DS-7608NI-Q1(D) |
|
4 канали підтримують розпізнавання людини або транспортного засобу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7608NI-Q1(D)
Усі ціни 30 →Реєстратор відеоспостереження Hikvision 4K H.265+ DS-7608NI-Q1(D) | 4 800 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Hikvision 4K H.265+ DS-7608NI-Q1(D) | 4 800 грн. |
IP-відеореєстратор 8-канальний Hikvision DS-7608NI-Q1(D) для систем відеос | 4 800 грн. |
Видеорегистратор Hikvision ds-7608ni-q1(d) | 4 423 грн. |
Видеорегистратор Hikvision DS-7608NI-Q1(D) DS-7608NI-Q1(D) | 4 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7608NI-Q1(D)
Ціни на Hikvision DS-7608NI-Q1(D) |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7604NI-Q1(D) | від 4 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Hikvision DS-7608NI-Q1(D) | від 4 350 грн. | 31 пропозиція | ||
Hikvision DS-7616NI-Q1(D) | від 4 890 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →