Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Камери відеоспостереження   /   Greenwave

Камера відеоспостереження Greenwave IPC52B5MP50

Фото - Камера відеоспостереження Greenwave IPC52B5MP50
Фото 4
Greenwave IPC52B5MP50
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняLAN
Можливості камери
Конструкція і можливостіPoE 802.3af
датчик освітленості
датчик руху
мобільний застосунок
LED-підсвічування
Кількість світлодіодів4 шт.
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
МодельGC4653
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/3"
Кількість мегапікселів5 МП
Роздільна здатність відео2592x1944 пікс.
Частота кадрів25 к/с
Мінімальне освітлення0.01 люкс / 0.01 люкс Ч/Б /
Відношення сигнал/шум52 дБ
Компенсація засвіченняDWDR+BLC
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань2.8 мм
Інше
Формат стиснення відеоH.264, H.265
Джерело живлення12 В
Робоча температура-30 °C ~ +60 °С
Максимальна вологість95 %
Підтримка ONVIF
Підтримка NAS
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2026
Циліндрична 5 Мп IP-камера з матрицею GC4653, Smart LED-підсвічуванням і виявленням людини. Підтримка PoE, ONVIF і запису на NAS.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Greenwave IPC52B5MP50

Усі ціни 7 →

Greenwave Камера відеонагляду Greenwave IPC52B5MP50 2.8mm POE

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 525 грн.

Відеокамера IP 5mpx Green Wave IPC52B5MP50 2.8mm POE з LED-підсвічуванням

Маркетплейс: MAUDAU  Stereo З нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 754 грн.

5MP Циліндрична камера з LED підсвічуванням GW IPC52B5MP50 2.8mm POE Y-32432

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 539 грн.

IP відеокамера Greenwave IPC52B5MP50 2.8 мм POE (YT32432)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 638 грн.

5MP Циліндрична камера з LED підсвічуванням GW IPC52B5MP50 2.8mm POE

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 632 грн.

Циліндрична відеокамера gw ipc52b5mp50 5мп з Led підсвічуванням poe об'єктив 28мм

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimLock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 898 грн.

5MP Циліндрична камера з LED підсвічуванням GW IPC52B5MP50 2.8mm POE (UG-32432)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BIG SOLAR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 678 грн.