Ланцюгова пила Greenworks GD40CS18 2005807
Відео 4 |
Greenworks GD40CS18 2005807 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greenworks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greenworks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greenworks GD40CS18 2005807
Усі ціни 7 →Електропила Greenworks GD40CS18 (2005807)(без АКБ і ЗП) | 9 999 грн. |
Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks GD40CS18 без АКБ та ЗП | 9 999 грн. |
Greenworks Brushless Gr2005807 | 10 240 грн. |
Електропила GreenWorks GD40CS18 (2005807) | 9 999 грн. |
Greenworks Brushless Gr2005807 | 10 496 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS18 (2005807) | 9 999 грн. |
Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks GD40CS18 без АКБ та ЗП | 9 999 грн. |
є суттєвий недолік із змащування шини.Відповідно потрібно часто міняти.Сервісний центр для "галочки" більш безпечно працювати на дереві в порівнянні з бензо.НЕ потрібно змикати і заводити. Змазка шини критично недостатня навіть нової пилки. Сервіс не допоміг за гроші. Поливаю ланцюг із пластикової бутілки. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Greenworks GD40CS18 2005807
Ціни на Greenworks GD40CS18 2005807 |
---|---|---|---|---|
Greenworks GD40CS18K4 2005807UB | від 11 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Greenworks GD40CS18 2005807 | від 9 999 грн. | 8 пропозицій |