Цепная пила Greenworks GD40CS18 2005807
Видео 4 |
Greenworks GD40CS18 2005807 акк. 1 шт 4 Ач акк. отсутствует |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Greenworks 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Greenworks.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Greenworks GD40CS18 2005807
Все цены 7 →Електропила Greenworks GD40CS18 (2005807)(без АКБ і ЗП) | 9 999 грн. |
Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks GD40CS18 без АКБ та ЗП | 9 999 грн. |
Greenworks Brushless Gr2005807 | 10 240 грн. |
Електропила GreenWorks GD40CS18 (2005807) | 9 999 грн. |
Greenworks Brushless Gr2005807 | 10 496 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Greenworks GD40CS18 (2005807) | 9 999 грн. |
Ланцюгова пила акумуляторна Greenworks GD40CS18 без АКБ та ЗП | 9 999 грн. |
є суттєвий недолік по змащуванні шини.Відповідно потрібно часто міняти.Сервісний центр для "галочки" більш безпечно працювати на дереві в порівнянні з бензо.НЕ потрібно смикати і заводити.Не гарчить і не смердить.Це суттєво. Змазка шини критично недостатня навіть нової пилки.Сервіс не допоміг за гроші. Поливаю цеп з пластикової бутилки. |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Greenworks GD40CS18 2005807
Цены на Greenworks GD40CS18 2005807 |
---|---|---|---|---|
Greenworks GD40CS18K4 2005807UB | от 11 520 грн. | 2 предложения | ||
Greenworks GD40CS18 2005807 | от 9 999 грн. | 8 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →