Плита Greta 1470-GE-52 A WH білий
Фото 5 |
Greta 1470-GE-52 A WH білий 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta 1470-GE-52 A WH білий
Плита Greta 1470-ГЭ-52А W (GE 570B CG 38 (W)) 1470-ГЭ-52А W (GE 570B CG 38 | 10 970 грн. |
ѓрета 1470-ѓќ-52A ge 570b mg 38 (w) метал.решетка | 10 885 грн. |
Комбінована плита Greta 1470-ГЭ-52А (GE 570B MG 38 (W)) 1470-ГЭ-52А (GE 57 | 9 980 грн. |
Модификації Greta 1470-GE-52 A WH
Ціни на Greta 1470-GE-52 A WH |
---|---|---|---|---|
Greta 1470-GE-52 A WH білий | від 9 980 грн. | 3 пропозиції | ||
Greta 1470-GE-52 A BR коричневий | від 10 073 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →