Плита Greta KGG 52 MM 13 B коричневий
Фото 5 |
Greta KGG 52 MM 13 B коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta KGG 52 MM 13 B коричневий
Усі ціни 12 →GRETA KGG 52 MM 13 B | 7 804 грн. |
GRETA KGG 52 MM 13 B | 7 765 грн. |
Плита газова Greta kgg52mm13b коричневий | 8 321 грн. |
Greta KGG 52 MM 13 B | 7 650 грн. |
Газова плита Greta KGG 52 MM 13 B | 7 846 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Greta KGG 52 MM 13 B
Ціни на Greta KGG 52 MM 13 B |
---|---|---|---|---|
Greta KGG 52 MM 13 W білий | від 7 646 грн. | 22 пропозиції | ||
Greta KGG 52 MM 13 B коричневий | від 7 499 грн. | 12 пропозицій | ||
Greta KGG 52 MM 13 G сірий | від 7 859 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →