Плита Grifon G542W-MAB2 білий
Фото 10 |
Grifon G542W-MAB2 білий бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon G542W-MAB2 білий
Усі ціни 18 →Плита Grifon G542W-MAB2 | 7 199 грн. |
GRIFON G542W-MAB2 | 6 685 грн. |
Плита газова Grifon G542W-MAB2 | 7 199 грн. |
Газовая плита Grifon G542W-MAB2 | 6 821 грн. |
GRIFON G542W-MAB2 | 6 652 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Grifon G542W-MAB2
Ціни на Grifon G542W-MAB2 |
---|---|---|---|---|
Grifon G542Bg-MAB2 бежевий | від 8 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Grifon G542W-MAB2 білий | від 6 590 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →