Плита Grifon G541B-M1 коричневий
Grifon G541B-M1 коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon G541B-M1 коричневий
Усі ціни 26 →Газова плита Grifon G541B-M1 | 6 407 грн. |
Плита Grifon G541B-M1 | 7 360 грн. |
GRIFON G541B-M1 | 6 158 грн. |
Плита газова Grifon G541B-M1 | 6 599 грн. |
Газовая плита Grifon G541B-M1 | 6 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Grifon G541B-M1
Ціни на Grifon G541B-M1 |
---|---|---|---|---|
Grifon G541W-M1 білий | від 5 567 грн. | 35 пропозицій | ||
Grifon G541B-M1 коричневий | від 6 096 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →