М'ясорубка Grunhelm AMG145W білий
Фото 3 |
Grunhelm AMG145W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm AMG145W білий
Усі ціни 6 →Мясорубка Grunhelm amg145w | 1 810 грн. |
Grunhelm AMG145W | 1 365 грн. |
Grunhelm AMG145W | 1 726 грн. |
Електром'ясорубка Grunhelm AMG145W 131892 | 1 850 грн. |
М'ясорубка Grunhelm AMG145W (BP131892) | 1 363 грн. |
М'ясорубка AMG145W Grunhelm 1400 Вт | 1 779 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →