Електрочайник Grunhelm EKS-1864SW 1500 Вт 1.8 л білий
Grunhelm EKS-1864SW 2022 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm EKS-1864SW 1500 Вт 1.8 л білий
Усі ціни 20 →Grunhelm Grunhelm EKS-1864SW | 579 грн. |
Електрочайник Grunhelm EKS-1864SW | 508 грн. |
Электрочайник Grunhelm EKS-1864SW | 468 грн. |
Електрочайник Grunhelm EKS-1864SW | 439 грн. |
Grunhelm EKS-1864SW | 439 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →