Бойлер Grunhelm GBH A-100
Grunhelm GBH A-100 |
|
Надійний, місткий та доступний побутовий електричний накопичувальний водонагрівач підвищеної ємності (100 л) з традиційним компонуванням, що передбачає вертикальний монтаж на стіну та нижнє підведення комунікацій. Призначений для установки в побутових або господарсько-побутових приміщеннях, адаптований до роботи в умовах підвищеної вологості (IPX24). Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2015 року, помірна вартість якого сподобається споживачам, які віддають перевагу якісній побутовій техніці від вітчизняного виробника.
На базі водонагрівача Grunhelm GBH A-100 можна створити основну або резервну систему гарячого водопостачання у квартирі, котеджі або готельному номері. Він розрахований на штатну експлуатацію у вітчизняних системах водопостачання (тиск до 5 атм), яке об'єму цілком достатньо обслуговування побутових потреб 3-4 чол. Внутрішній циліндричний бак цього апарата виконаний методом зварювання з низьковуглецевої листової холоднокатанної сталі та покритий спеціальною двошаровою склокерамічною емаллю, яка має підвищену стійкість до перепадів температур. Додатковий захист від корозії забезпечує змінний магнієвий анод (електрохімічний протектор). Регулювання температури виконується безвідмовним капілярним термостатом, а зручного контролю підігріву є біметалічний термометр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GBH A-100
Усі ціни 22 →Бойлер Grunhelm GBH A-100 (52816) 52816 | 5 548 грн. |
Водонагрівач Grunhelm GBH A-100 | 4 642 грн. |
GRUNHELM GBH A-100 | 4 862 грн. |
Бойлер Grunhelm Gbh A-100 | 4 801 грн. |
Бойлер Grunhelm gbh a-100 | 5 236 грн. |
Не знаю, купив би я цю торгову марку чи ні у звичайній ситуації, раніше я з нею не був знайомий. Але оскільки мені її запропонували зі значною знижкою, то я не втримався. Саме у цього екземпляра був помітний зовнішній дефект, але оскільки вішати його збирався в коморі, то зовнішній вигляд мене цікавив у останню чергу. А ось знижка в третину роздрібної ціни не могла залишити байдужим)) Звичайний, класичного дизайну водонагрівач зі звичайними "мокрими" або правильніше сказати з занурювальними ТЕНами. Чесно кажучи, я не бачу сенсу переплачувати за модель із сухими ТЕНами, тому що, за словами знайомого ремонтника, горять вони набагато частіше заглибних. Але, у разі поломки, міняти "сухі" простіше, з цим не посперечаєшся. Нагрівач тут не дуже сильний, всього 1200 Вт. З одного боку це затягує час підігріву, але з іншого менша потужність дає меншу освіту накипу. Нутрощі бака захищені емаллю, але оскільки емаль згодом може тріскатися, є і додатковий електрохімічний захист протекторним магнієвим анодом. Тож якщо його хоча б раз на два роки міняти, то служити бак має довго. Терморегулятор найпростіший механічний, але за надійністю він дасть фору будь-якій електроніці. Є захист від перегріву та запобіжний клапан для скидання небезпечного надлишкового тиску. Гріється досить довго. Щоб прийняти душ двом людям доводиться чекати більше двох з половиною годин. І це якщо душ буде економним, а для повного розігріву до 70 градусів, час очікування розтягується майже на чотири години. Наскільки я знаю, ці водонагрівачі виробляються на одному з українських підприємств і, на жаль, це помітно за якістю обробки матеріалів та фінішного складання. Не те що все було погано, але відразу видно, що це не Словенія і не Чехія (( Сподіваюся з надійністю у нього все буде набагато краще, у будь-якому випадку є ще офіційна річна гарантія). |
Модификації Grunhelm GBH A-100
Ціни на Grunhelm GBH A-100 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GBH A-50 | від 3 426 грн. | 27 пропозицій | ||
Grunhelm GBH A-80 | від 3 737 грн. | 27 пропозицій | ||
Grunhelm GBH A-100 | від 4 642 грн. | 22 пропозиції |