Ланцюгова пила Grunhelm GES 22-40B (115258)
Grunhelm GES 22-40B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GES 22-40B
Усі ціни 28 →Пила електрична Grunhelm GES22-40B 115258 | 2 299 грн. |
Электропила цепная Grunhelm GES22-40B (115258) | 2 193 грн. |
Пила електрична ланцюгова Grunhelm GES22-40B (115258) | 2 273 грн. |
Электропила Grunhelm GES22-40B | 2 093 грн. |
Пила електрична ланцюгова GRUNHELM GES22-40B (115258) | 2 184 грн. |
ще 20 пропозицій