Ланцюгова пила Grunhelm GS 4500MG Power Line
Відео 1Фото 8 |
Grunhelm GS 4500MG Power Line 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GS 4500MG Power Line
Усі ціни 17 →Бензопила цепная Grunhelm GS-4500MG 77663 | 4 299 грн. |
Бензопила Grunhelm GS-4500MG (77662) | 2 907 грн. |
Grunhelm GS-4500MG | 2 896 грн. |
БЕНЗОПИЛА цепная - gs-4500mg (3,1кВт, 5,5кг) (grunhelm) | 2 840 грн. |
Ланцюгова пила Grunhelm GS-4500MG | 3 395 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Grunhelm GS 4500MG Power Line
Ціни на Grunhelm GS 4500MG Power Line |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GS 4000MG Power Line | від 2 697 грн. | 17 пропозицій | ||
Grunhelm GS 4500MG Power Line | від 2 697 грн. | 18 пропозицій |