Подрібнювач Grunhelm GFP-935S чорний
Фото 5 |
Grunhelm GFP-935S |
|
Подрібнювач компанії Grunhelm є недорогим багатофункціональним пристроєм, призначеним для виконання різних завдань: збивання, змішування, шаткування, натирання, приготування фаршу, пюре і т. д. Конструкція моделі досить проста: є містка чаша, кришка з отвором для додавання інгредієнтів і моторним блоком та різні насадки. Чаша виконана з міцного скла та має об'єм 2 літри, що дозволяє за раз обробляти велику кількість продуктів.
Ніж для подрібнення оснащений чотирма гострими лезами, які розташовані на різній висоті і таким чином захоплюють більше продуктів. Крім цього, Grunhelm GFP-935S комплектується диском з трьома насадками для нарізки, шаткування і натирання, а також диском для приготування соусів. Потужність пристрою становить 550 Вт, але цього достатньо для обробки м'яких фруктів, твердих овочів і м'яса. Залежно від типу та особливостей продуктів, користувач може регулювати інтенсивність подрібнення - всього доступно 4 швидкісні режими.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GFP-935S чорний
Усі ціни 18 →Кухонний комбайн Grunhelm GFP-935S | 2 969 грн. |
Блендер Grunhelm GFP-935S | 2 457 грн. |
Кухонный комбайн Grunhelm GFP-935S | 2 374 грн. |
Кухонний комбайн Grunhelm GFP-935S | 2 380 грн. |
Grunhelm GFP-935S | 2 380 грн. |