Теплова гармата Grunhelm GPH-2000
Grunhelm GPH-2000 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GPH-2000
Усі ціни 24 →Grunhelm Grunhelm GPH-2000 | 1 981 грн. |
Тепловая пушка Grunhelm GPH-2000 (91072) | 1 700 грн. |
GRUNHELM GPH-2000 | 1 876 грн. |
Теплова гармата GRUNHELM GPH-2000 2,0 кВт (91072) | 1 849 грн. |
ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ нагреватель - gph-2000 (2.0кВт, 220в) (grunhelm) | 1 871 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Grunhelm GPH-2000
Ціни на Grunhelm GPH-2000 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GPH-2000 | від 1 499 грн. | 24 пропозиції | ||
Grunhelm GPH-3000 | від 1 599 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →