Теплова гармата Grunhelm GPH-3000
Grunhelm GPH-3000 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GPH-3000
Усі ціни 23 →Тепловая пушка Grunhelm GPH-3000 (91073) | 1 821 грн. |
GRUNHELM GPH-3000 | 2 220 грн. |
GRUNHELM GPH-3000 | 2 209 грн. |
Обігрівач Grunhelm GPH-3000 | 2 107 грн. |
Тепловая пушка Grunhelm GPH-3000 | 1 952 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Grunhelm GPH-3000
Ціни на Grunhelm GPH-3000 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GPH-2000 | від 1 496 грн. | 26 пропозицій | ||
Grunhelm GPH-3000 | від 1 599 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →