Тример Grunhelm GR-2000
Газонокосарка Grunhelm GR-2000 з двигуном потужністю 2000 Вт важить всього 6 кг, що робить її відмінним варіантом для роботи на невеликих ділянках. Волосінь діаметром 1,6 мм добре справляється з травою, а там, де вона безсила, допомагає сталевий лопатевий ніж. Ширина захвату становить 42 см, а висоту скошування ви регулюєте самостійно. Двигун розташований в верхній частині моделі, це захищає його від попадання бруду і сміття під час роботи, підключити його можна до побутової електромережі. Велосипедна рукоятка і плечовий ремінь роблять скошування трави дуже зручним, тример можна легко використовувати там, куди не дотягнеться масивна газонокосарка. Щиток відгороджує ріжучу частину, захищаючи оператора, а пластикова дека істотно полегшує конструкцію.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GR-2000
Усі ціни 24 →Grunhelm Grunhelm GR-2000 | 3 485 грн. |
Триммер электрический Grunhelm GR-2000 (64647) | 3 348 грн. |
Электротример Grunhelm GR-2000 | 3 507 грн. |
Електротример Grunhelm EPT-GR-2000 | 3 661 грн. |
Триммер Grunhelm gr-2000 | 3 487 грн. |