Тример Vitals Master EZT 144vrs
Відео 1Фото 15 |
Електричний (працює від мережі) тример бренду Vitals можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Прилад рекомендується використовувати для косовиці трави на невеликих ділянках, у тому числі в важкодоступних місцях (поряд з деревами, під лавами, поряд з тротуарами) або на похилому рельєфі. Серцем моделі виступає 1400-ватний електродвигун із функцією плавного пуску. Остання система виключає різкий стрибок струму і покликана уповільнити зношування силового агрегату.
Електричний тример Vitals Master EZT 144vrs передбачає пряму штангу та велосипедну рукоятку для зручного утримання приладу. Як додатковий аксесуар запропонований плечовий ремінь, який допомагає розподілити вагу (5.6 кг): покликаний спростити роботу оператора і зробити її не такою стомлюючою. Основною робочою насадкою виступає котушка з ліскою 1.6 мм, ширина захвату якої становить 42 см, а значить можна розраховувати на скорочення кількості "проходок" при косіння. Також у розпорядженні користувачів є і лопатевий ніж, який дозволить ефективно боротися з тонкими чагарниками або старою грубою травою. Рівень шуму в роботі моделі становить 72 дБ, що відчутно тихіше на тлі мотокоса.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master EZT 144vrs
Усі ціни 8 →Электрокоса Vitals Master Ezt 144vrs | 4 170 грн. |
Електрокоса Vitals EZT 144vrs 54011 | 4 150 грн. |
Электрокоса Vitals Master EZT 144vrs (54011) | 3 671 грн. |
Електрокоса Vitals EZT 144vrs 54011 | 3 671 грн. |
Электрокоса Vitals Master EZT 144vrs | 3 671 грн. |