Ножівка GRUNTEK Orca (295390350)
Фото 11 |
GRUNTEK Orca |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK Orca
Усі ціни 9 →Ножовка по дереву садовая Gruntek обрезная в ножнах 330 мм (295390350) | 325 грн. |
Пила садова Gruntek Orca дугова обрізна 330 мм | 325 грн. |
Ножовка Gruntek Orca 330 мм (295390350) 295390350 | 359 грн. |
Ножівка Gruntek Orca 330 мм (295390350) 295390350 | 323 грн. |
Gruntek Ножівка Gruntek Orca 330 мм (295390350) 295390350 | 324 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →