Ножівка GRUNTEK Zander (295501181)
Фото 8 |
GRUNTEK Zander |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK Zander
Усі ціни 7 →Ножовка по дереву садовая Gruntek Zander 180мм (295501181) | 679 грн. |
Пила садова Gruntek Zander розкладна з прямим лезом 180 мм | 679 грн. |
Ножовка Gruntek Zander 180 мм (295501181) 295501181 | 761 грн. |
Ножівка Gruntek Zander 180 мм (295501181) 295501181 | 641 грн. |
Gruntek Ножівка Gruntek Zander 180 мм (295501181) 295501181 | 641 грн. |
Пила розкладна Gruntek Zander з тефлоновим лезом 180 мм (295501181) | 860 грн. |
Ножівка Gruntek Zander 180 мм (295501181) | 917 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →