Ножівка GRUNTEK Piranha (295500350)
Фото 9 |
GRUNTEK Piranha |
|
В комплекті 2 полотна: на 8 TPI і на 13 TPI
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK Piranha
Усі ціни 6 →Ножовка садовая Gruntek Piranha со сменными лезвиями 350 мм (295500350) | 755 грн. |
Садова пила Gruntek Piranha зі змінними лезами 350 мм | 755 грн. |
Садовая пила Gruntek Piranha 350 мм со сменными лезвиями (295500350) 29550 | 859 грн. |
Ножівка Gruntek Piranha 350 мм (295500350) 295500350 | 755 грн. |
Gruntek Ножівка Gruntek Piranha 350 мм (295500350) 295500350 | 755 грн. |
Ножівка Gruntek Piranha 350 мм (295500350) | 1 123 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →