Плиткоріз GTM AL1801A
Фото 11 |
GTM AL1801A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AL1801A
Усі ціни 8 →Плиткоріз з автоподачею GTM AL1801A електричний (1800 мм) | 57 616 грн. |
Електроплиткоріз GTM 1800 мм 230В (AL1801A) | 57 617 грн. |
Плиткоріз GTM 1800 мм 230В, автоподача (AL1801A) | 57 616 грн. |
Плиткорез GTM 1800 мм 230В, автоподача (AL1801A) AL1801A | 56 401 грн. |
Плиткоріз GTM 1800 мм 230В, автоподача (AL1801A) AL1801A | 57 616 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →