Плиткоріз GTM ST1201A
Відео 6Фото 5 |
GTM ST1201A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM ST1201A
Усі ціни 10 →Плиткоріз з автоподачею GTM ST1201A електричний (1200 мм) | 44 239 грн. |
Електричні плитки GTM ST1201A (1.75 квт, 120 мм) (36495) 36495 | 44 240 грн. |
Стационарный электрический плиткорез Gtm ST1201A | 44 075 грн. |
Електричний плиткоріз GTM ST1201A (1.75 кВт, 1200 мм) (36495) 36495 | 44 240 грн. |
Плиткоріз GTM 1200 мм 230В/1750Вт, автоподача (ST1201A) | 44 239 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →