Культиватор GTM G-7/80-3
Фото 3 |
GTM G-7/80-3
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:80 см
Глибина обробки:17 см
Потужність:7 л.с., 5200 Вт
Кількість передач:2 вперед / 1 назад
Тип запуску:ручне
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики G-7/80-3
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM G-7/80-3
Усі ціни 22 →Мотоблок бензиновый GTM G-7/80-3 83063 | 24 503 грн. |
Мотоблок Gtm G-7/80-3 бензиновый, 7 к.с. | 24 352 грн. |
GTM GTM G-7/80-3 | 24 503 грн. |
Мотоблок GTM G-7/80-3 бензиновий, 7 к.с. + комплект навісного обладнання | 23 999 грн. |
Мотоблок бензиновий GTM G-7/80-3, 7к.с. (83063) | 23 960 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →