Моторне мастило Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л
Відео 2 |
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л
Усі ціни 10 →Моторное масло Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 (1л.) 550040535 | 376 грн. |
Олива моторна Shell Helix HX8 SAE 5W-30, 1л (4102817161) (550052791) | 369 грн. |
Олива моторна синтетична SHELL Helix HX8 Synthetic 5W-30 1л (550040535) 55 | 320 грн. |
Олива моторна Shell Helix HX8 SAE 5W-30, 1л (4102817161) (550052791) | 369 грн. |
Моторное масло Shell Helix HX8 SN/CF 5W-30 (1л.) OM-4102817161 | 549 грн. |
ще 5 пропозицій
Знайомий порекомендував HX8 Synthetic 5W-30, тому я вирішив спробувати, тим паче необхідні допуски для моєї шкоди ця олива має. Перше враження позитивне, зауваживши що пуски на холодну після того як машина довго постоїти стали кращі. Таке враження що ця олива залишає кращу масляну плівку на поверхнях які труться. Коротше я прям задоволений, не даремно вирішивши спробувати, різниця з більш бюджетною оливою помітна. допуски VW
ціна/якість Шелл німа Денис Ясинко: користуюся Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 4L кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30
Ціни на Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л | від 320 грн. | 10 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 4 л | від 1 215 грн. | 11 пропозицій |