Електролобзик GTM JS120/750E
GTM JS120/750E |
|
Електролобзик потужністю 750 Вт з регулюванням оборотів, що дозволяє змінювати частоту ходів пиляльного полотна (800 – 3000 ход/хв). Згідно з паспортними даними, може різати деревину завтовшки до 120 мм (а також сталь до 10 мм та алюміній до 25 мм). Інструмент оснащений маятниковим механізмом, що дозволяє швидше виконувати грубі пропили по дереву. Цікавими особливостями, що виділяють лобзик GTM JS120/750E серед аналогів з тієї ж цінової категорії, є електронні «помічники»: плавний пуск і функція підтримки обертів, яка тримає стабільну частоту ходів, незважаючи на навантаження, що змінюється. У даного лобзика лита підошва (її можна нахиляти на 45° вліво та вправо для виконання похилих пропилів) та швидкозатискний патрон, що дозволяє міняти пильні полотна без використання ключа. У районі пильного вузла в корпус пристрою вбудовано світлодіод, призначений для освітлення робочої зони.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM JS120/750E
Усі ціни 24 →Електролобзик GTM JS120/750EM | 3 068 грн. |
Электролобзик Gtm JS120/750EM | 3 058 грн. |
Електролобзик GTM JS120/750EM | 3 069 грн. |
Лобзик GTM JS120/750E 750Вт, 800-3000 хід/хв | 3 069 грн. |
Електричний лобзик GTM JS120/750E (0.75 кВт, 3000 ход/хв) (2562) 2562 | 3 069 грн. |