Електролобзик GTM JS100/710E
GTM JS100/710E
глибокий пропилмаятниковий хід
Основне
Типпереносний
Споживана потужність710 Вт
Мін. частота800 ходів/хв
Макс. частота3000 хід/хв
Ріжуче обладнання
Маятниковий хід
Величина ходу28 мм
Нахил підошви45 °
РукояткаD-подібна
Глибина пропилу
Дерево100 мм
Алюміній20 мм
Сталь10 мм
Функції та можливості
Функціїрегулювання обертів
підтримання обертів
безключова заміна пилки
підключення пилососа
Інше
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Комплектаціяпрогумована рукоятка
захисний щиток (скоба)
Габарити290х80х214 мм
Вага2.7 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM JS100/710E
Усі ціни 17 →
Gtm Лобзик JS100/710E
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
GTM JS100/710E
- Збільшена потужність двигуна та глибина різання - Система фіксації пилки без інструментів - Quick Fix - Електронна... щесистема регулювання обертів двигуна - 4 режими маятникового руху - Система противаг для зменшення вібрації - Вихід для підключення пилососа - Потужність – 710 Вт - Кількість подвійних ходів/хв – 800 - 3000 - Глибина різання дерево/кольорові метали/сталь – 100/20/10 мм
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Лобзик JS100/710E 710Вт, 300-3000ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 100/20/10мм
Електролобзик GTM JS100/710E оснащений потужним двигуном на 710 Вт, що забезпечує впевнене різання дерева (до 100 мм), кольор... щеових (до 20 мм) і чорних металів (до 10 мм). Інструмент має регулювання частоти ходу полотна та підтримує оберти під навантаженням, що гарантує точність і високу продуктивність при роботі з різними матеріалами.Основні переваги GTM JS100/710E:> 3 роки - розширена гарантія> Система регулювання і підтримки оборотів> Безключова заміна пильного полотна> Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріаломКомплектація:> Електролобзик GTM JS100/710E> Напрямна лінійка> Інструкція> Картонна упаковка