Мийка високого тиску GTM LT407-2000A (32980)
Фото 6 |
GTM LT407-2000A |
|
Матеріал помпи алюміній
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM LT407-2000A
Усі ціни 8 →Мийка високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар (LT407-2000A) | 5 101 грн. |
Мінімийка GTM LT407-2000A 32980 | 4 999 грн. |
Минимойка высокого давления Gtm LT407-2000A | 4 981 грн. |
Мийка високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар 32980 | 4 999 грн. |
Мийка в/т LT407, тиск-150бар, прод 7,5л/хв, шланг 8м, алюм. помпа | 4 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →