Мийка високого тиску Ryobi RY110PWA (RY110PWA 5133005365)
Фото 5 |
Ryobi RY110PWA |
|
Матеріал алюмінієвого насосу
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY110PWA
Усі ціни 25 →RYOBI RY110PWA, 1400Вт, 110Бар, 390 л/ч (5133005365) | 5 199 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY110PWA, 1400Вт, 110Бар, 390 л/г | 5 199 грн. |
Мийка високого тиску Ryobi RY110PWA (5133005365) | 5 199 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY110PWA, 1400Вт, 110Бар, 390 л/год (513300 | 5 199 грн. |
Ryobi Ryobi RY110PWA | 5 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →