Зварювальний напівавтомат-інвертор GTM MIG-200SP LCD
Фото 7 |
GTM MIG-200SP LCD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM MIG-200SP LCD
Усі ціни 18 →Напівавтомат інверторний GTM MIG-200SP LCD | 20 999 грн. |
Инверторный сварочный полуавтомат GTM MIG-200SP LCD 50090 | 20 999 грн. |
Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD 50090 | 20 459 грн. |
Напівавтомат зварювальний GTM MIG-200SP LCD 200A 220В | 20 999 грн. |
Инверторный сварочный полуавтомат GTM MIG-200SP LCD | 20 459 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →