Зварювальний інвертор GTM CUT-40Y LED
Відео 3Фото 7 |
GTM CUT-40Y LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM CUT-40Y LED
Усі ціни 12 →Плазморіз GTM CUT-40Y LED | 14 699 грн. |
Устройство плазменной резки GTM CUT-40Y LED 50933 | 14 699 грн. |
Плазморез инверторный Gtm CUT-40Y Led | 14 681 грн. |
Апарат плазмової різки GTM CUT-40 Y LED 50933 | 14 320 грн. |
Апарат плазменої різки GTM CUT-40Y LED (50933) | 14 699 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →