Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Сумки для ноутбуків   /   GUESS

Чохол для ноутбука GUESS GCube Stripes Sleeve 14 14 "

Фото - Сумка для ноутбука GUESS GCube Stripes Sleeve 14 14 "
Фото 9
GUESS GCube Stripes Sleeve 14
14 "16 "
Колір
Призначення
жіноча
Максимальний розмір
14 "
Тип
чохол
Матеріал
шкірозамінник
Розміри (ШхВхТ)
35.5x24.5x2.5 см
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Маркування виробника
GUCS14HGCFSEB

GUCS14HGCFSEK

GUCS14HGCFSEP

Ще
GUCS14HGCFSEW

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GUESS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GUESS.
Захисти свій ноутбук: Вибираємо оптимальний спосіб транспортуванняВивчаємо всі нюанси транспортування ноутбука та підбираємо аксесуари, які забезпечать йому надійний захист

Купити GUESS GCube Stripes Sleeve 14 14 "

Чохол-конверт Guess GCube Stripes 14" Blue (GUCS14HGCFSEB)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 719 грн.

Чохол Guess GCube Stripes 14" Black (GUCS14HGCFSEK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 629 грн.

Чохол Guess Sleeve G Cube Stripes 14" Pink (GUCS14HGCFSEP)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Чохол Guess Sleeve G Cube Stripes 14" Brown (GUCS14HGCFSEW)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на GUESS GCube Stripes Sleeve 14 14 "

Модификації GUESS GCube Stripes Sleeve 14

Ціни на GUESS GCube Stripes Sleeve 14
GUESS GCube Stripes Sleeve 14 14 "від 3 629 грн.4 пропозиції
GUESS GCube Stripes Sleeve 16 16 "від 3 629 грн.3 пропозиції