Бойлер Haier ES10V-Q1(R) (GA0SC1E1CRU)
Відео 21Фото 2 |
Haier ES10V-Q1(R) |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier ES10V-Q1(R)
Усі ціни 11 →Haier Haier ES10V-Q1 (R) | 4 080 грн. |
Водонагрівач Haier ES10V-Q1 (R) | 3 500 грн. |
Бойлер електричний Haier ES10V-Q1 (R) ES10V-Q1 (R) | 3 999 грн. |
Водонагрівач Haier ES10V-Q1 (R) | 3 522 грн. |
Водонагреватель Haier ES10V-Q1(R) | 4 080 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель ES10V-Q1(R) — установка над раковиною
- Модель ES10V-Q2(R) — установка під раковиною
Модификації Haier ES10V-Q1(R)
Ціни на Haier ES10V-Q1(R) |
---|---|---|---|---|
Haier ES10V-Q2(R) | від 4 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Haier ES10V-Q1(R) | від 3 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Haier ES15V-Q1(R) | від 4 070 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →