Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Haier

Бойлер Haier ES10V-Q1(R) (GA0SC1E1CRU)

Фото - Водонагрівач Haier ES10V-Q1(R)
Відео 21Фото 2
Haier ES10V-Q1(R)
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака10 л
Форма корпусапрямокутний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1500 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)35x35x27 см
Дата додавання на E-Katalogвересень 2016
Маркування виробника
GA0SC1E1CRU

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.

Купити Haier ES10V-Q1(R)

Водонагрівач Haier ES10V-Q1 (R)

Технологія Shock Proof Запатентована компанією Haier технологія Shock Proof забезпечує безпеку використання водонагрівача... щенавіть у разі витоку струму. Захист від надлишкового тиску Захист не дозволяє водонагрівачу запускатися без води і запобігає надлишковому тиску в баку, знижуючи знос і суттєво продовжуючи термін служби. ТЕН із нержавіючої сталі Нагрівальний елемент
Vashklimat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 790 грн.

Бойлер Haier ES10V-Q1(R)

Водонагрівач електричний накопичувальний, об'єм 10 л, потужність 1500 Вт, 1 мокрий ТЕН, вертикальний монтаж над мийкою, механ... щеічне керування, сталевий бак, покриття – емаль, захист від ураження електричним струмом ShockProof, пиловологозахист IPX4, колір сірий.
Hotsale.lviv.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 200 грн.

Водонагрівач Haier ES10V-Q1

Якісний нагрівач Нагрівальний елемент (ТЕН) виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі (сплав Incoloy 800) та має дуж... щее високий тепловий ККД. Він забезпечує тривалий термін служби та підвищену стійкість до утворення окалини. Безпека Shock-Proof Всі водонагрівачі Haier – не потребують заземлення! Кожен водонагрівач обладнаний запатентованою технологію Shock Proof! Це система, що
Climate-system.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Водонагрівач Haier EWH ES10V-Q1(R)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pulse Climate З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 099 грн.

Водонагрівач Haier ES10V-Q1(R) (Compact)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ClimatFouYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Haier ES10V-Q1(R)

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додати відгук

Модификації Haier ES10V-Q1(R)

Ціни на Haier ES10V-Q1(R)
Haier ES10V-Q2(R) від 3 840 грн.4 пропозиції
Haier ES10V-Q1(R) від 3 790 грн.5 пропозицій
Haier ES15V-Q2(R) від 4 914 грн.1 пропозиція
Haier ES15V-Q1(R) від 4 400 грн.2 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
• Модель ES10V-Q1(R) — установка над раковиною
• Модель ES10V-Q2(R) — установка під раковиною