Бойлер Haier ES50V-F7
Haier ES50V-F7 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier ES50V-F7
Усі ціни 21 →Haier Haier ES50V-F7 | 12 360 грн. |
Haier ES50V-F7 | 12 360 грн. |
Haier Haier ES50V-F7 | 12 360 грн. |
Водонагрівач Haier ES50V-F7 | 11 990 грн. |
Бойлер електричний Haier ES50V-F7 | 12 112 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Haier ES50V-F7
Ціни на Haier ES50V-F7 |
---|---|---|---|---|
Haier ES50V-F7 | від 10 661 грн. | 21 пропозиція | ||
Haier ES80V-F7 | від 11 696 грн. | 21 пропозиція |
Рекомендуємо