Плиткоріз Haisser 64033 (81542)
Фото 9 |
Haisser 64033 600 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64033
Плиткоріз Haisser 64033 600 мм (64033) ручний | 2 998 грн. |
Плиткорез Haisser 64033 600мм (81542) | 2 835 грн. |
Ручной плиткорез Haisser 64033 (600 мм) | 4 249 грн. |
Плиткоріз HAISSER 64033 600 мм (81542) | 4 254 грн. |
Плиткоріз ручний монорейковий Haisser 600мм, (64033) 92282 | 2 730 грн. |
Модификації Haisser 64033
Ціни на Haisser 64033 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64033 | від 2 730 грн. | 5 пропозицій | ||
Haisser 64034 | від 3 125 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →