Плиткоріз Haisser 64021 (108324)
Відео 1Фото 10 |
Haisser 64021 800 мм900 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64021
Плиткоріз Haisser 64021 900 мм ручний | 4 283 грн. |
Плиткорез Haisser Industry 64021 900мм (108324) | 4 931 грн. |
Ручной плиткорез Haisser 64021 (900 мм) | 6 158 грн. |
Плиткоріз монорейковий HAISSER 900мм (108324) | 5 191 грн. |
Плиткоріз ручний монорейковий Haisser Industry 900мм, (64021) 108324 | 5 624 грн. |
Відеоогляди
Модификації Haisser 64021
Ціни на Haisser 64021 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64020 | від 5 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Haisser 64021 | від 4 283 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →