Електролобзик Haisser JS21-B7S-Z
Haisser JS21-B7S-Z |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser JS21-B7S-Z
Лобзик акумуляторний Haisser HS 21-B7S-Z (без АКБ і ЗП) 118388 | 3 404 грн. |
Електролобзик Haisser HS JS21-B7S-Z | 3 666 грн. |
Акумуляторний лобзик Haisser HS JS21-B7S-Z (118388) без АКБ і ЗП | 4 230 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →